page-banner

KOLTUK YIKAMA

koltuk-yikama 13 Eylül

KOLTUK YIKAMA

Koltuklar evlerde ve iş yerlerinde en sık kullanılan eşyalardır. Gelen misafirler, çocuklar ve evcil hayvanlar günün büyük bir bölümünü koltukların üzerinde geçirirler. Haliyle her türlü kire, lekeye, yiyecek artıklarına ve tozlara maruz kalan koltukların temizliği kaçınılmaz son olur. Koltuk temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin kaliteli olması ve kimyasal içerikli olmaması mobilya kumaşlarının ömrünü uzatır. Filinta koltuk yıkama firması kalıcı temizliğin adresi olarak her türlü koltuk yıkama hizmetini verir. Firma yerinde koltuk yıkama ile mobilyalarınıza zarar vermeden ve taşıma gibi ekstra bir iş yükünden sizleri kurtarır.

Sektördeki En Güçlü Makineler ile Koltuk Yıkama
Filinta koltuk yıkama firması olarak sektördeki en güçlü püskürtme ve vakumlama gücüne sahip makineler ile yıkama işlemini yaparız. Güçlü vakumlama sayesinde diğer firmaların aksine geriye kir, pislik, mikrop veya bakteri bırakmayız. Bizde kusma işlemi asla yaşanmaz.

Tamamen Doğal Ürünler ile Koltuk Yıkama İşlemi
Koltuk yıkama işlemini doğal içerikli, antibakteriyel, yıkandıktan sonra kir ve leke tutmaz ürünler ile yaparız. Diğer firmalar gibi pH derecesi yüksek çamaşır suyuna yakın derecede sert kimyasallar asla kullanmayız. bu sayede koltuklarınız hiçbir zarar görmeden yıkama işlemi gerçekleştirilir. Tamamen zararsız fakat etkili yıkama temizlik ürünleri kullanırız.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Firma yerinde koltuk yıkama hizmeti ile müşteri güvenini pekiştirir. Çünkü bu sırada sizler kullanılan ürünleri ve yıkama yöntemini yakından görebilirsiniz. Koltuk yıkamada kullanılan karbonatlı solüsyon ile son derece güvenilir ve kaliteli sonuçlar elde edilir. Koltuk yıkama sırasında uygulanan sıcak korbonatlı solüsyon ile koltuklarınıza hapsolmuş kir ve pislikler yüzeye çıkar. Bu sırada firmanın alanında deneyimli personelleri tarafından kullanılan teknik ekipmanlar ile her türlü kir ve alerjik mikroplardan mobilyalarınız arındırılır. Böylece daha sağlıklı ve daha temiz mobilyalar kullanıma hazır olur. Chem-Dry firmasında detaylı olarak anlatılmaktadır koltuk yıkama işleminin nasıl yapıldığı.